Ми використовуємо куки, щоб відрізняти Вас від інших користувачів нашого сайту. Продовжуючи переглядати buket.net, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.

Покупцям

Для покупки товару не обов'язково реєструватися, весь процес здійснення покупки займе у вас не більше ніж 5 хвилин)

Наш сервіс безкоштовний, ніякої переплати за товар. У нас немає прихованих націнок, додаткових комісій, плати за сервіс. Комісія buket.net для покупців завжди складає 0%.

Магазини та продавці проходять нашу перевірку. Ми гарантуємо якість товарів і свіжість квітів. Але, на жаль, завжди можуть виникнути проблеми й нерозуміння, у яких ми завжди будемо намагатися допомогти вам розібратися.

Доставка

У лівому верхньому куті сайту натисніть кнопку "Локація" і виберіть місто, товари з якого ви хочете бачити у нас на сайті.

Ви можете дізнатися про способи доставки на сторінці товару. Або ж вибрати товари з відповідним вам способом доставки, використовуючи фільтр “Доставка”, у каталозі товарів.

Ми пропонуємо два способи отримання замовлення:

ДОСТАВКА

Служба доставки продавця у вашому місті привезе куплений товар за вказаною адресою.

У кожного продавця індивідуальний час готовності, види й вартість доставки. Ви знайдете цю інформацію на сторінці товару. Попередньо продавець може телефонувати до отримувача перед доставкою, аби уточнити час і адресу.

Ви можете вибрати один з двох способів доставки зазначених продавцям до товару:

 • Безкоштовна доставка містом – продавець гарантує безкоштовну доставку товару за вказаною вами адресою в межах міста знаходження товару.
 • Доставка по місту – зазвичай доставка здійснюється через 2-3 години з моменту оформлення замовлення в межах робочого часу вашого магазину. Якщо замовлення оформлене в неробочий час, продавець гарантує доставку найближчим часом на наступний робочий день з урахуванням часу готовності товару.

При оформленні замовлення ви можете додатково зробити ваше замовлення анонімним. 

В полі “Примітка до замовлення” можна вказати будь-яку додаткову інформацію або свої побажання до замовлення.

САМОВИВІЗ

Адресу товару для самовивозу ви можете побачити на сторінці товару, а час роботи – на сторінці магазину.

Усі товари, локалізовані по місту, району, мікрорайону або відповідно до станції метро. За допомогою фільтра "Локація" в каталозі товарів можна швидко впорядкувати товари за потрібною чи найближчою до вас локацією.

Вибрати зручний для вас спосіб доставки ви зможете при оформленні замовлення. Замовлення буде миттєво передане продавцю для збору й доставки/видачі після оплати.

Ви завжди можете уточнити всі деталі особисто в продавця, відправивши йому повідомлення через форму зв'язку на його сторінці.

Статус замовлення

Оскільки замовлення може складатися з різних товарів і навіть містити товари та послуги від різних продавців, ми поділили статуси на два типи: Загальний статус усього замовлення та Статус замовлення кожного товару в замовленні.

Загальні статуси замовлення можуть бути такими:

 • Виконується
 • Виконано
 • Скасовано

Кожен товар у межах одного замовлення може мати свій власний статус:

 • Платіж отримано
 • Виконується
 • Відправлено/Видано
 • Виконано
 • Скасовано

Статус замовлення змінюється автоматично залежно від вчинених дій. Ми повідомляємо вас про важливі зміни статусу замовлення електронною поштою й повідомленням.

Для підтвердження замовлення вам необхідно натиснути кнопку "Я отримав!" на сторінці замовлення.

Оплата

Вартість замовлення складається з вартості товару і вартості доставки. У разі безкоштовної доставки ви оплачуєте тільки вартість товару.

МИ ПРОПОНУЄМО ТРИ СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

БАНКІВСЬКОЇ КАРТОЮ

Замовлення може бути оплачене миттєво на нашому сайті через платіжну систему, що дає змогу безпечно здійснювати онлайн-платежі, використовуючи банківські картки, Google Pay, Apple Pay або Privat24.

ГОТІВКОЮ (тимчасово не активний)

Ви можете оплатити замовлення готівкою кур'єру при доставці товару або при самовивозі, якщо віддасте перевагу тому, аби самостійно забрати замовлення.

БАНКІВСЬКИМ ПЕРЕКАЗОМ (тимчасово не активний)

Ви можете оплатити замовлення банківським переказом за вказаними нами реквізитами впродовж двох банківських днів.

Введення ваших банківських даних на нашому сайті абсолютно безпечне: ми не зберігаємо їх. Обробку платежів вашої карти здійснює система електронних платежів LiqPay.

Платіжний шлюз, що використовується на buket.net, підтверджений сертифікатами Verified by Visa і Mastercard SecureCode. Платежі виконуються в рамках трьохетапної схеми верифікації:

 • при здійсненні транзакції у платника запитуються повні реквізити картки (номер картки, термін дії, код CVV)
 • операція підтверджується з використанням одноразового пароля One Time Password, який приходить на мобільний телефон користувача
 • операція підтверджується за допомогою 3-D Secure

Ваші покупки захищені

Ми утримуємо ваші кошти, поки ви не підтвердите отримання замовлення. Але в разі якщо впродовж 48 годин з моменту зміни продавцем статусу замовлення на “Відправлено/Видано”, ви не підтвердили отримання або не оформили заявка "Спірна ситуація", ми автоматично переказуємо ваші кошти на рахунок продавця.

У разі якщо замовлення не було доставлене, вам необхідно оформити заявку "Спірна ситуація" впродовж 48 годин з моменту зміни статусу замовлення на “Відправлено/Видано”. У цьому випадку ми повернемо вам сплачену вартість замовлення плюс комісію платіжної системи, якщо така була списана з вашої картки в момент оплати.

Час на підтвердження замовлення або оформлення заявки "Спірна ситуація" може збільшитися з урахуванням узгодженого часу доставки товару або часу доставки поштовою службою.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" та ст. 707 Цивільного кодексу України, квіти, м'які іграшки, кондитерські вироби, продовольчі товари, а також деякі інші товари, що продаються на buket.net, не підпадають під обмін або повернення. У виняткових випадках можлива заміна або повернення квітів з наступним поверненням коштів. Для цього вам треба надати фото товару для підтвердження невідповідності отриманого товару замовленому й оформити заявку "Спірна ситуація" впродовж 24 годин з моменту зміни статусу замовлення на “Відправлено/Видано”.

Причини заміни квітів або повернення квітів з поверненням коштів:

 • Отримані квіти частково зів'яли або не свіжі на вигляд
 • Отриманий букет/композиція складається з квітів, які не були з вами узгоджені
 • Доставка виконана зі значним запізненням
 • Доставлені не всі складові замовлення

Повідомлення про зроблені вами замовлення ви будете отримувати на електронну пошту або за допомогою SMS, якщо обрали цей спосіб у налаштуваннях облікового запису у вкладці “Адреса доставки”.

Якщо ви не виходите на зв'язок, не відповідаєте на дзвінки й повідомлення, не були під час доставки в зазначений час за погодженим місцем доставки, ніяким іншим способом не повідомили продавця про свої наміри щодо замовлення впродовж 48 годин з моменту оформлення замовлення або узгодженого часу доставки/самовивозу, то замовлення вважається виконаним.

У разі якщо статус оплаченого замовлення не був змінений продавцем на “Виконується” впродовж часу готовності товару, замовлення вважається скасованим і ми повернемо вам сплачену вартість замовлення плюс комісію платіжної системи, якщо така була списана з вашої картки в момент оплати.

У разі оплати товарів банківським переказом у покупця є два робочих банківських дні для оплати замовлення. Ми анулюємо замовлення, якщо воно не було сплачене впродовж двох банківських днів. Виконання замовлення починається тільки після отримання грошових коштів.

Контакти

Ви можете ставити нам питання особисто, використовуючи способи швидкого зв'язку: