Ми використовуємо куки, щоб відрізняти Вас від інших користувачів нашого сайту. Продовжуючи переглядати buket.net, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.

Продавцям

Створення магазину

Для створення магазину на Першому онлайн-маркеті квітів і осередку для флористів buket.net необхідно бути зареєстрованим користувачем і мати активний акаунт buket.net. Реєстрація за посиланням

На сторінці "Продавай на buket.net", натиснувши кнопку "Продавати" (знаходиться у правому верхньому кутку), треба заповнити форму заявки на відкриття магазину. Будь ласка, укажіть максимально актуальну та детальну інформацію про себе або вашу компанію: це допоможе нам ухвалити рішення якомога швидше. Після отримання заявки на відкриття магазину ми перевіримо ваші дані.  

Якщо все гаразд, ви отримаєте лист-повідомлення про успішну верифікацію й зможете перейти до наступного етапу – заповнення профілю й додавання першого товару. Уже на даному кроці ваш магазин з'явиться на сервісі buket.net: його буде видно користувачам. 

Заповнити профіль магазину можна в особистому акаунті в "Дашборд" на сторінці "Налаштування магазину". Ці дані будуть відкриті для відвідувачів buket.net.  Інформація повинна бути актуальною й має відповідати достовірним даним про ваш магазин. Додавання логотипу та опису є ефективними елементами брендингу й підвищують довіру потенційних клієнтів до вашого маркету, що дасть вам змогу отримувати більше замовлень. Рекомендуємо додати в опис час роботи. Логотип і опис не повинні містити ваші контактні дані, посилання на ваш сайт. 

Ви можете більш детально, з використанням наочних матеріалів, ознайомитися з покроковою інструкцією зі створення свого магазину на buket.net.

Виведення коштів

Заповнити необхідні реквізити для отримання грошей за виконані замовлення ви можете в "Дашборд", вказавши дані банківської картки або рахунку IBAN в розділі "Виплати" на сторінці "Рахунки для виплат". Заявки на виведення грошових коштів генеруються у вкладці "Вивести кошти".

Опрацювання заявки на виведення грошових коштів може займати до 2 робочих днів, що залежить від обраного вами способу виплати. Мінімальна сума для виведення – 100 грн.

Комісія buket.net становить 15% (або менше, якщо у вас діє знижка) від вартості замовлення й не нараховується на вартість доставки. У нас немає прихованих націнок, додаткових комісій і плати за сервіс для покупців. Ми утримуємо комісію тільки з успішно виконаних і оплачених замовлень. Комісія фіксована й не може бути змінена на розміщені товари. У разі зміни розмірів комісії нова комісійна ставка буде діяти тільки на товари, додані після офіційної дати набуття чинності нового тарифу комісії. 

Додавання товару

У нас є два типи оголошень:

 • Оголошення на продаж з ціною
 • Прості оголошення без ціни в категорії “Послуги". Якщо ви надаєте послуги, що не мають фіксованої ціни, наприклад: оформлення, проведення заходів, майстер-класів, оренда фотозони або декору, озеленення й т.д, – у вас є можливість розмістити оголошення з описом послуг. У цьому випадку ваші потенційні покупці будуть контактувати з вами безпосередньо задля обговорення всіх умов співпраці. Такі оголошення абсолютно безкоштовні й комісія на них відсутня. За бажанням ви можете вказати вартість вашого сервісу.

Кожна товарна позиція має параметр "Час готовності" – час, упродовж якого ви зобов'язуєтесь підготувати товар для відправки або видачі покупцеві. Готовність не містить час, необхідний для доставки.

При додаванні кожного товару ви можете вказати стиль, упаковку, комплектацію та інші особливості, котрі впливають на кінцевий продукт і остаточну вартість товару, у розділі "Варіації" при додаванні або редагуванні товару.

Типи варіацій:

 • Перемикач (одиничний вибір)

 • Випадний список (одиничний вибір)

 • Чекбокс (мультиваріантний вибір)

 • Текст 

 • Число

Точно зазначена локація товару може бути використана для фільтрації в каталозі товарів і спростить покупцям вибір саме вашого товару та власне сам процес покупки.

Ціни ваших товарів на buket.net не мають бути вищими від ваших поточних цін. Покупцям важливо знати, що на buket.net немає додаткових націнок і комісій на товари, що в нас продаються. Конкурентні ціни – один із факторів успішного продажу на buket.net!  

Просування

Ви можете скористатися послугою просування свого товару в нас на сайті, активувавши послугу просування безпосередньо при додаванні товару або в "Дашборд" на сторінці "Товари" натиснувши на кнопку "ТОП" поруч з товарною позицією.

Просування містить такі опції:

 • Спеціальний значок
 • Миттєве розміщення на головній сторінці
 • Відображення у верхній частині списку каталогу товарів або пошуку користувача
 • ВМожливість розміщення вашого товару та інформації про магазин у соціальних мережах buket.net

Ми пропонуємо два різновиди пакетів просування товару - денний з оплатою за кожен день просування та місячний з оплатою за кожен місяць просування.

Оголошення публікуються відповідно до черговості оплати промо-розміщення. 

Оплата

Ми пропонуємо три варіанти отримання грошових коштів від покупців за виконані замовлення:

НА БАНКІВСЬКУ КАРТКУ

Покупець зробить оплату на нашому сайті, використовуючи інтегровану платіжну систему, котра дає змогу безпечно здійснювати онлайн-платежі, використовуючи банківські картки, Google Pay, Apple Pay або Privat24.

У цьому випадку баланс ваших грошових коштів, з вирахуванням комісійних, буде відображатися в "Дашброд" та на сторінці "Доходи".

ГОТІВКОЮ (тимчасово не активний)

У Вас є можливість отримати оплату замовлення готівкою безпосередньо від покупця одним із двох способів:

 • Вашому кур'єру при доставці замовлення
 • У магазині при самовивозі товару покупцем

У цьому випадку комісія buket.net буде відображатися в "Дашборд" та на сторінці "Доходи" як негативний баланс і буде автоматично списана при майбутніх онлайн-оплатах ваших замовлень. Якщо відсутні продажі або онлайн-оплата замовлень у поточному календарному місяці, ви зобов'язуєтесь перерахувати вартість заборгованої комісії на наш розрахунковий рахунок не пізніше ніж п'ятого числа наступного календарного місяця.

НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК (тимчасово не активний)

Ми випишемо рахунок покупцеві для безготівкової оплати з розрахункового рахунку. У цьому випадку змінити статус замовлення можна тільки після підтвердження нами отримання грошових коштів. Про оплату замовлення ви будете повідомлені на сторінці замовлення й за допомогою повідомлення. Виконання замовлення слід починати тільки після отримання нашого підтвердження про його оплату.

У цьому випадку баланс ваших грошових коштів, з вирахуванням комісійних, буде відображатися в "Дашброд" на сторінці "Доходи".

Доставка

Ми пропонуємо два способи отримання замовлення покупцями:

ДОСТАВКА ПОКУПЦЕВІ

Ви гарантуєте доставку товару за адресою покупця в межах вашого міста. Точний час і умови доставки ви можете узгодити безпосередньо з покупцем.

У нас два види доставки, вибрати які і вказати вартість ви можете в "Дашборд" на сторінці "Налаштування доставки":

 • Безкоштовна доставка містом – ви гарантуєте безкоштовну доставку товару покупцеві за вказаною ним адресою в межах вашого міста. Безкоштовну доставку можливо вказати від певної вартості покупки.
 • Доставка по місту – зазвичай доставка здійснюється через 2-3 години з моменту оформлення замовлення в межах робочого часу Вашого магазину. Якщо замовлення оформлене в неробочий час, ви гарантуєте доставку наступного робочого дня з урахуванням часу готовності товару.

САМОВИВІЗ

Покупець приїде до вас по оплачене замовлення. Адреса магазину ви можете вказати в "Дашборд" на сторінці "Налаштування магазину".

Статус замовлення

Оскільки замовлення може складатися з різних товарів і навіть різних продавців, ми поділили статуси на два типи: Загальний статус всього замовлення та Статус замовлення кожного товару в замовленні.

Загальні статуси замовлення можуть бути такими:

 • Виконується
 • Виконано
 • Скасовано

Кожен товар в межах одного замовлення може мати свій власний статус:

 • Платіж отримано
 • Виконується
 • Відправлено/Видано
 • Виконано
 • Скасовано

У момент оплати й формування замовлення статус товару буде "Платіж отримано", а статус замовлення "Виконується". На сторінці замовлення продавець повинен змінити статус на "Виконується" або "Відправлений". У разі якщо статус оплаченого замовлення не був змінений продавцем на “Виконується” або "Відправлено" упродовж часу готовності товару, замовлення може бути скасоване й ми повернемо покупцю сплачену вартість замовлення. Статус замовлення зміниться на "Виконано" ппісля підтвердження отримання замовлення покупцем або ж автоматично впродовж 48 годин з моменту зміни статусу товару в замовленні на "Відправлений/Видано”.

У разі якщо сформовано заявку "Спірна ситуація", замовлення не буде підтверджене автоматично. 

Час на підтвердження замовлення або оформлення заявки "Спірна ситуація" може збільшитисьіз урахуванням узгодженого часу доставки товару або часу доставки поштовою службою.

Спірні ситуації

Ми цінуємо наших покупців і всупереч тому, що відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" та ст. 707 Цивільного кодексу України квіти, м'які іграшки, кондитерські вироби, продовольчі товари, а також деякі інші товари, котрі продаються на buket.net, не підпадають під обмін або повернення, у виняткових ситуаціях можлива заміна або повернення квітів з подальшим поверненням коштів, якщо:

 • Отримані квіти частково зів'яли або квіти не свіжі на вигляд
 • Отриманий букет/композиція складається з квітів, які не були з вами попередньо узгоджені.
 • Доставка виконана зі значним запізненням
 • Доставлені не всі складові замовлення

У цьому випадку ми запропонуємо покупцеві доставку іншого букета або ж повернемо гроші в разі відмови від повторної доставки. 

Повідомлення про замовлення відправляються способом, обраним вами в налаштуваннях магазину.

Якщо покупець не виходить на зв'язок, не відповідає на дзвінки та повідомлення, не був на домовленому місці під час доставки, ніяким іншим способом не повідомив вас про свої наміри щодо оплаченого замовлення впродовж 48 годин з моменту оформлення замовлення, часу готовності товару або узгодженого часу доставки / самовивозу, таке замовлення вважається виконаним.

У разі якщо статус оплаченого замовлення не був змінений вами на “Виконується” впродовж часу готовності товару, замовлення вважається скасованим; ми повернемо покупцеві сплачену вартість замовлення.

У разі якщо впродовж 48 годин з моменту зміни статусу замовлення на “Відправлено/Видано” ппокупець не підтвердив отримання або не оформив заявку "Спірна ситуація", ми автоматично зараховуємо кошти на ваш баланс.

Час на підтвердження замовлення або оформления заявки "Спірна ситуація" може збільшитися з урахуванням узгодженого часу доставки товару або часу доставки поштовою службою.

У разі оплати товарів банківським переказом у покупця є два робочих банківських дні для оплати замовлення. Ми анулюємо замовлення, якщо воно не було сплачене впродовж двох банківських днів.

Попри максимально об'єктивне ставлення до вирішення будь-яких спірних ситуацій ми дотримуємось неписаного правила торгівлі “М”. Негативні відгуки, ігнорування та порушення правил роботи магазину може призвести до блокування вашого облікового запису продавця.

Контакти

Ви можете ставити нам питання особисто, використовуючи способи швидкого зв'язку: